ساعت ایستاده

اگر به دنبال پر کردن فضاهای اضافی و بی استفاده منزلتان هستید که امکان نشیمن ندارند و برای قرار دادن میز تلویزیون یا مبل و راحتی نیز مناسب نیستند، خرید یک ساعت ایستاده شیک و زیبا می تواند به شما کمک کند تا فضاهای اضافی و گوشه و کنار منزلتان را پر کنید وزیبایی قابل توجهی را به سالن یا اتاق هایتان بدهید.

ساعت ایستاده در انواع مختلفی از جنس و رنگ های مختلف موجود است. ساعتها اکثرا از جنس mdf می باشند.برای قرار دادن ساعت ایستاده در سالن منزلتان ارتفاع سالن را در نظر گرفته و ساعت متناسب با آن را انتخاب کنید. ارتفاع ساعت ایستاده از ۹۰ تا ۱۹۰سانتی متر متغیر است. نوعی خاص از ساعت های ایستاده وجود دارد که ارتفاع آن حدود۸۰ تا ۹۰ سانتی متر است.این ساعت ها اغلب پاندول دار هستند (پاندول یک وسیله آویزان از ساعت است که حرکت موزون دارد) و برای قرار دادن بر روی ارتفاع مثلا اپن یا پایه مخصوص مناسب هستند و باعث زیبا شدن منزلتان می شوند.

ساعت ایستاده ممکن است از جنس پلی استر نیز موجود باشد. این مدل ساعتها بسیار سبک تر هستند و تمیز کردن آنها راحتتر است.در صورتی که قصد خرید ساعت ایستاده از جنس mdf را دارید و نگران لب پر شدن قسمتهای لبه دار ساعت خود در اسباب کشی ها هستید، اصلا نگران نباشید! لبه های این ساعت ها از جنس بسیار مقاوم hdf هستند و امکان خش افتادن یا لب پر شدن در آنها بسیار کم است.

 

مدل های جدید ساعت ایستاده دو تکه که شامل ساعت و پایه مخصوص آن است در طرح ها و رنگ های متنوع و زیبا در سایت قرار داده شده است که به شما امکان مقایسه را داده و انتخاب را راحتتر نموده است.با وجودیکه کلیه محصولات با بالاترین کیفیت در مدل های متنوع تولید شده انداما بعضی از مدل ها دارای گارانتی بوده و خدمات پس از فروش نیز دارند.

جنس موتور ساعت ایستاده ها بسیار خوب بوده و اغلب صدای تیک تاک که برای بعضی از افراد آزار دهنده است را ندارند. ساعتهای ایستاده پاندول دار هر ساعت یک بار صدای زنگ یادآوری کوچکی دارند که امکان قطع کردن صدای آن نیز وجود دارد و در مواردی که امکان قطع صدا وجود ندارد واگر جز افراد حساس به صدا در زمان استراحت هستید، پیشنهاد میکنیم ساعت ایستاده را در اتاق خواب قرار ندهید. بعضی از مدل ها شیشه خور و دارای پایه های محکم هستند و بعضی از مدل ها تاجدار بوده که رنگ تاج آن با بقیه قسمت ها متفاوت است.بعضی دیگر دارای نقوش برجسته میباشند.اگر میخواهید از ساعت ایستاده در اطراف محل غذا خوری خود استفاده کنید، توجه داشته باشید ساعت را در معرض رطوبت و هوای گرم قرار ندهید چرا که گرما و رطوبت به ساعت و موتور آن آسیب رسانده و عمر آن را کوتاه می کند.برای پاک کردن شیشه ساعت ایستاده از شیشه پاک کن استفاده کنید و بهتر است که مستقیما محلول شیشه پاک کن را به شیشه ساعت نزنید، باید دستمال نرمی را با محلول مرطوب کرده سپس اقدام به تمیز کردن شیشه ساعت ایستاده نمایید.

در بازار مبل قم میتوانید انواع ساعت ایستاده سلطنتی در مدلهای متنوع را از لحاظ کیفیت و جنس چوب و قیمت ساعت بررسی و جهت مشاوره و  سفارش با شماره تماس های ۰۲۵۳۷۷۱۲۷۴۰ و ۰۲۵۳۷۷۱۲۷۴۱ تماس بگیرید .